|
کدخبر: 997 ارسال به دیگران پرینت

مهراد جم | مهراد جم و دنیا جهانبخت | کاپوچینو مهراد جم | مهراد جم شمال

حمله تند با ناسزا به مهراد جم جدیدترین پست افتضاحش!

مهراد جم با انتشار عکسی و جمله ارادت اینستاگرام خود را بروز کرده و موجی از ناسزاها را به جان خرید .

مهراد جم از خواننده، ترانه‌ سرا و آهنگساز تازه کار و جویای نامی است که خیلی زود به شهرت رسید. از نظر برخی متخصصان موسیقی ترانه های مهراد جم ضعیف است و صدایش پختگی ندارد. آنها معتقدند چون سبک آهنگ های مهراد جم به کپی دست چندم آثار رپ شبیه است، به زودی تاریخ انقضایش فرا می رسد و مهراد جم شانسی برای قرار گرفتن در لیست پرطرفدارترین خواننده های ایرانی نخواهد داشت.محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم 14 مرداد ماه سال 1376 در آبادان به دنیا آمد.

مهراد جم اصالتا عرب است و گفته شده در کودکی بسیار شر و شیطان بوده است.مهراد در سن 14 سالگی در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار بازی کرد. این سریال از سیمای مرکز آبادان پخش شد. از 15 سالگی با دستگاه های موسیقی و ساز آشنا شد و به خوانندگی روی آورد.

در 16 سالگی آهنگ حس بد را با نام محسن سعیدی کیا منتشر کرد. پس از مدتی سکوت در سال 1396 با مسعود جهانی پرودیوسر به نام این روزها آشنا شد و به تهران مهاجرت کرد. حمایت های وی از مهراد باعث شده تا جم در پست ها و استوری هایش او را به عنوان پدر خطاب کند.

مهراد جم

مسعود جهانی صفر تا 100 مسیر را با خواننده همراهی میکند و پس از معروفیت و شهرت، با او به صورت درصدی کار میکند که تا الان نتایج خوبی نیز در برداشته است. وی در حال حاضر در کنار حامد برادران و معین راهبر و … از بهترین تنظیم کنندگان حال حاضر موسیقی ایران است.

مهراد جم با انتشار این عکس و کپشن زیر اینستاگرام خود را بعد از مدت ها بروز کرد :

اِرادَت

همین نوشتار کوتاه کافی بود تا تعداد زیادی به او حمله کنند و از اینکه با خونسری بی خیال بچه مشترکشان با دنیا جهانبخت شده است او را به باد انتقاد بگیرند !

دلگرم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید