|
کدخبر: 966 ارسال به دیگران پرینت

همسر احسان علیخانی خانم دکتر سرشناس است + راز فاش شده !

تصاویر احسان علیخانی و دوستانش در پشت صحنه برنامه جوکر را ببینید.

احسان علیخانی متولد 15 آبان ماه 1361 در تهران اسـت. احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادر احسان علیخانی پرستار بازنشسته می باشد. احسان علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی به عنوان مجری روی آنتن رفت.تصاویری از احسان علیخانی را برای شما قرار دهیم که چهره احسان علیخانی را بسیار شکسته نشان می دهد. تصاویر احسان علیخانی و دوستانش در پشت صحنه برنامه جوکر را ببینید.

به تازگی شایعاتی مبنی بر ارتباط احسان علیخانی با یک خانم که دندان پزشک است در شبکه های اجتماعی منتشر شده است تا این لحظه احسان علیخانی هیچ واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است و سکوت کرده است.

احسان+علیخانی (1)

عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو

احسان علیخانی یکی از بهترین مجریان صدا و سیما می باشد، تصاویری از احسان علیخانی قبل از کاشت مو و عمل بینی این روزها سوژه داغ فضای مجازی شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

احسان علیخانی مجری معروف تلویزیون که برنامه هایی همچون ماه عسل و عصر جدید را در کارنامه کاری خود دارد این روزهای با عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو این روزها سوژه داغ فضای مجازی شده است.

گفته می شود وی قبل از وارد شدن به تلویزیون چند نوع عمل زیبایی بر روی چهره اش انجام داده است که در ادامه تصاویری از وی را قبل از کاشت مو و عمل جراحی میبینید.

عمل+زیبایی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید