|
کدخبر: 961 ارسال به دیگران پرینت

امیر مقاره | ماکان بند

فیلم لباس لختی بازیگر زن در کنسرت امیر مقاره جنجالی شد!| تغییر چهره امیر مقاره بعد از عمل زیبایی

تغییر چهره امیر مقاره بعد از عمل زیبایی را در ادامه مشاهده کنید.

امیر مقاره متولد 3 دی 1374 در تهران ، خواننده ماکان بند و بازیگر است. امیر مقاره مقطع دیپلم بیشتر درس نخواند اما با سرودن شعر کارش را شروع کرد، سپس با آهنگسازی و خوانندگی در گروه «ماکان بند» به اوج شهرت رسید.امیر مقاره از نوجوانی بصورت جدی با نوشتن شعر فعالیت‌اش را شروع کرد تا اینکه بصورت کاملا خود آموز مشغول یادگیری نواختن ساز «گیتار» شد. امیر مقاره برای خوانندگی دوره‌های سلفژ را گذراند اما هیچگاه به چشم یک شغل به موسیقی امیدی نداشت.

امیر مقاره از پیک موتوری تا محسن چاوشی

امیر مقاره در کنار ساز زدن و خواندن برای امرار معاش بعنوان پیک موتوری کار می کند تا اینکه بعد از مدتی تصمیم گرفت کارش را رها کند و بصورت حرفه‌ای وارد خوانندگی شود. به گفته وی امیر مقاره  بعد از شنیدن صدای «محسن چاوشی» تصمیم گرفت خواننده شود و چون حس خواندن ایشان به روحیه و زندگی‌اش خیلی نزدیک بود.

امیر+مقاره

امیر مقاره حرفه ای با موسیقی

در سال 1393 که 19 ساله بودن اولین آهنگ خود را خواندن و با کمک دوستان‌اش پخش کرد و حتی آهنگ خود را برای انتشار به سایت رادیو جوان هم فرستاد. با اینکه آهنگ اولش در رادیو جوان منتشر شد اما با مشکل ممنوع الکاری مواجه نشد.

تجربه مدلینگ امیر مقاره

امیر مقاره بخاطر چهره جذاب خود زمانی که خواننده مطرحی نبود مدتی بعنوان فتو مدل جلوی دوربین عکاسی رفت و با چند برند ایرانی هم همکاری داشت.

ازدواج امیر مقاره

امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده و مجرد است اما می گوید اگر تو زندگی قرار است دنبال دختری بیفتم آن دختر فقط دخترم است که دارد راه رفتن یاد می گیرد و تنها برای یک دختر زانو میزنم و آن هم دخترم است که هنوز یاد نگرفته بند کفشاشو ببنده.

ورود به بازیگری

امیر مقاره در سال 1400 وقتی 26 ساله بود بعنوان بازیگر در سریال «جزیره» شبکه خانگی به کارگردانی سیرویس مقدم جلوی دوربین رفت

 در این مجموعه با چهره هایی چون محمدرضا فروتن ، هنگامه قاضیانی، میترا حجار و حسام منظور هم بازی می باشد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید