|
کدخبر: 901 ارسال به دیگران پرینت

رضا رویگری | بیوگرافی رضا رویگری | رضا رویگری اینستاگرام | رضا رویگری و همسر جدیدش | رضا رویگری چند سال دارد؟

حال و روز ناخوش رضا رویگری در تولدش|عامل اصلی بیماری رضا رویگری چیست؟

عکسی از رضا رویگری به مناسبت روز تولدش در فضای مجازی منتشر شده که گویا چندی از هنرمندان به دیدن او رفته بودند.

رضا رویگری بازیگر محبوب و با تجربه سینمای ایران است. رضا رویگردی از بازیگران قدرتمند و پر طرفدار می باشد. رضا رویگری خاطرات زیادی را برای طرفدارانش رقم زده است. رضا رویگری مدتی است که درگیر بیماری شده و از دنیای بازیگری فاصله گرفته است.

رضا رویگری

آقا رضا رویگری چند سالی می شود که درگیری بیماری است و دیگر کار نمی کند. وی هنرمندی محبوب است که همچنان تعداد بسیار زیادی هوادار دارد. تارا کریمی همسر بسیار جوان رضا رویگری می باشد که هنوز هم پای عشقش مانده و همانند خیلی ها طلاق نگرفته.

رضا رویگری

 رضا رویگری مدتی طولانی فراموش شده بود و خیلی هم از مسئولین و همکارانش برای این موضوع گه مند بود تا اینکه متی پیش برای او مراسمی بزرگداشت گرفتند اما اینکه از نظر مالی به این هنرمند عزیز کمک شد یا نه مشخص نیست. به تازگی تصویری از رضا رویگری در کنار افسانه مصدق (خاله خورشید) منتشر شده است.

رضا رویگری

  اما موضوعی که همیشه برای کاربران جای سوال داشت همسر جوان رضا رویگری می باشد که با وجود بیماری این هنرمند عزیز و اختلاف سنی 43 ساله که دارند چگونه هنوز مانده و جدا نشده است؟

رضا رویگری

چیزی که در این میان مشخص است عشق و علاقه این زن جوان به همسرش می باشد که برعکس بسیاری از خانم و آقا های بازیگر که با سرعت طلاق میگیرند، او همچنان مانده.

رضا رویگری

 چند قت قبل هم تصویری از رضا رویگری منتشر شد که خانم خبرنگار ظاهرا به منزل ایشان رفتند اما نکته ای که وجود داشت شراط وخیم این بازیگر عزیز بود که این طور که معلوم است پاهایشان خونی بوده و عروسکی که همیشه در دست رویگری است برای کاربران بسیار جای سوال داشت!

رضا رویگری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید