|
کدخبر: 887 ارسال به دیگران پرینت

رونالدو

بزرگترین تصمیم رونالدو برای زندگی شخصی اش مشخص شد

رونالدو از بزرگترین تصمیم زندگی اش پرده برداشت!

رونالدو در حال حاضر 36 سال سن دارد و یکی از پولدار ترین بازیکن های فوتبال دنیاست . رونالدو در صفحه اینستاگرام خود بالاترین دنبال کننده را دارد . رونالدو علاوه بر فوتبال به کار تبلیغات هم میپردازد و بابت هر تبلیغ مبلغ بسیار بالایی می گیرد . در ادامه با تصمیم رونالدو آشنا می شوید.

رونالدو

چند روزی می‌شود که کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی منچستریونایتد خبر از تولد دوقلوهای جدیدش داد و عکسی همراه جورجینا رودریگس نامزدش منتشر کرد تا بگوید خانواده‌شان ۸ نفره خواهد شد.

رونالدو

حالا نشریه «سان» در خبری اختصاصی فاش کرد که رونالدوی ۳۶ ساله تصمیم جدیدی برای زندگی‌اش گرفته است. منبعی آگاه در این مورد گفته است: «کریستیانو در سرتاسر جهان زندگی کرده، اما همیشه انگلیس در قلب او جایگاهی ویژه داشته است. او شمال‌غرب انگلیس را دوست دارد و به‌دنبال یافتن یک مکان دائمی است که بعد از بازنشستگی بتواند آن را خانه‌اش بنامد.»

رونالدو

رونالدو که فعالیت‌های تجاری مختلفی در شهرهای بسیاری در اروپا دارد، اخیراً در بریتانیا هم فعالیت‌های جدیدی را شروع کرده و در حال احداث جدیدترین شعبه هتل‌های نجیره‌ای‌اش در شهر منچستر است. این منبع افزود: «کریستیانو هنوز اعتقاد دارد که حداقل ۲ یا ۳ سال دیگر از بازی کردنش باقی مانده، اما او همیشه به آینده چشم دارد.»

رونالدو

دو ماه پیش نشریه سان فاش کرده بود که رونالدو می‌خواهد در منچستریونایتد بازنشسته شود تا مربی پسرش کریستیانو جونیور در آکادمی شیاطین‌سرخ باشد.

رونالدو

حالا به نظر می‌رسد تصمیم قطعی رونالدو گرفته شده و او نه به آمریکا خواهد رفت و نه به مادرید، تورین یا حتی زادگاهش مادیرا بازمی‌گردد بلکه به‌دلیل شرایط خانواده و زندگی‌اش در منچستر می‌ماند.

رونالدو

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید