|
کدخبر: 872 ارسال به دیگران پرینت

مهدی طارمی | مهدی طارمی و سحر قریشی | مهدی طارمی سحر قریشی |

بازگشت مهدی طارمی به تیم ملی

مهدی طارمی به تیم ملی برمی گردد .

مهدی طارمی متولد سال 1371 است . مهدی طارمی در میان فوتبالیست ها یکی از افرادی است که حتی دیپلم هم ندارد و دبیرستان خود را ادامه نداد و سراغ علاقه و حرفه خود رفت . مهدی طارمی در سال 1381 فوتبال را به صورت حرفه ای در تیم جوانان و نوجوانان شروع کرد . مهدی طارمی بازیکن تیم ملی است . در ادامه عکس های جذاب مهدی طارمی را ببینید.

فدراسیون فوتبال در تلاش است تا سوء تفاهم پیش آمده بین مهدی طارمی و دراگان اسکوچیچ حل و فصل شود. به همین منظور احتمالا مهاجم پورتو و سرمربی تیم ملی امروز با هم به صورت تلفنی گفت و گو می کنند. اسکوچیچ هم با وجود خط زدن طارمی، موضع تندی علیه این بازیکن ندارد. از سوی دیگر مهدی هم تصور می کند بین او و اسکوچیچ سوء تفاهم پیش آمده و حتی تصور می کرد در لیست باشد و در اردو همین سوء تفاهمات را از بین ببرد. منتهی خط خوردن این بازیکن باعث شد تا شایعات زیادی درست شود از جمله اینکه طارمی گفته اسکوچیچ باشد او نیست.

با توجه به آنکه مشکلات طارمی و اسکوچیچ عمیق نیست و طرفین هم دیدگاه مثبتی نسبت به یکدیگر دارند، به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده مشکل حل می شود و مهدی طارمی بعد از دو بازی پیشروی ایران دوباره در لیست خواهد بود.

فیلمی از برهنه شدن مهدی طارمی

عکس های جذاب مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید