|
کدخبر: 659 ارسال به دیگران پرینت

بهاره رهنما از خواهر شوهرش رونمایی کرد+عکس دیدنی

بهاره رهنما خلاصه از چهره خواهر شوهرش رونمایی کرد.

بهاره رهنما عکسی از خود در کنار خواهر شوهرش منتشر کرد.بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.بهاره رهنما فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.بهاره رهنما در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی میباشد.

بهاره رهنما با انتشار این عکس نوشت: این دلنوشته زیبا از دکتر شیری عزیز عجیب منو یاد بازیگران مهربانم در روزهای سخت پیش تولید کارم انداخت...

در دوران های سخت، هیچ موهبتی بزرگتر از کنن همراهی دیگری نیست

گاهی با شنیدن داستان مشکلاتی که دیگران در زندگی شان داشته اند، کلمه ها در دهانمان خشک می شود. از خودمان می پرسیم چه می شود گفت در برابر این اندوه؟ وقتی بیماری را می بینیم که می داند بیماریش درمان ندارد، یا وقتی پدر و مادری را می بینیم که نوزادشان را از دست داده اند، بدترین کار این است که آنها را نصیحت کنیم که خودشان را نبازند و محکم باشند. شاید راه بهتر آن باشد که فقط در آغوششان بگیریم و همراهیمان را با آنها نشان دهیم.

بهاره رهنما

بهاره رهنما و همسر جدیدش در ویلای میلیاردی

بهاره رهنما

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید