|
کدخبر: 654 ارسال به دیگران پرینت

حسین مهری تغییر جنسیت داد/عکس با استایل کاملا زنانه

حسین مهری با استایل کاملا زنانه ظاهر شد ایا واقعا تغییر جنسیت داده است؟

حسین مهری با گریمی کاملا زنانه جلوی دوربین ظاهر شد.حسین مهری متولد 23 آبان ماه سال 1363 است، به گفته خودش سابقه ای 18 ساله در عرصه تئاتر دارد. حسین مهری اولین بار در نقش عباس در سریال زیر هشت به مخاطبین معرفی شد و در 2 سریال تا ثریا و پنجره همزمان ایفای نقش نمود.حسین مهری به تازگی ازدواج کرده البته نامزد کرده وهنوز عروسی نگرفته اند.همسر اوا صلا در حرفه بازیگری نمی باشند.حسین مهری بازی در سریال بالهای خیس را بدترین انتخاب و بزرگترین اشتباه در کارنامه هنری خودش میداند.

حسین مهری

فیلم کوتاه «مزون‌کار» به کارگردانی سجاد قراگزلو و تهیه‌کنندگی منوچهر هادی هم‌اکنون در مراحل پایانی مونتاژ و صداگذاری قرار دارد و بزودی آماده نمایش خواهد شد. در این فیلم حسین مهری بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون با گریم و ظاهری کاملا متفاوت به ایفای نقش پرداخته که برای اولین بار تصاویری از وی منتشر شده است.

حسین مهری

حسین مهری که حضور در فیلم‌های سینمایی «زنبور کارگر»، «ماجرای نیمروز ردخون»، «زرد» و سریال‌های «زیرهشت»، «همه چیز آنجاست»، «نابرده_رنج»، «تا ثریا» و... را در کارنامه خود دارد در «مزون‌کار» برای اولین بار با چهره و لباس زنانه مقابل دوربین رفته است.

سازندگان «مزون‌کار» قصد دارند این فیلم را برای حضور در جشنواره‌های معتبر داخلی و خارجی آماده نمایش کنند.

احسان کریمی، شیما افسری، میترا افضلی، مرجان رشیدی، بهروز حسینی، فرامرز فرمانی، عاطفه تیموری دیگر بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید