|
کدخبر: 606 ارسال به دیگران پرینت

شوخی زشت محسن تنابنده با نوید محمدزاده+عکس

محسن تنابنده سر شوخی را با نوید محمدزاده باز کرد.

محسن تنابنده معروف به نقی معمولی پایتخت که از شهرت بالایی برخوردار است صاحب یک فرزند پسر می باشد.محسن تنابنده اصولا بازیگر کم حاشیه ای است ولی در جریانات درگذشت بابک خرمدین ساکت نماند و تیکه خود را انداخت.محسن تنابنده در سریال پایتخت طرفداران بیشتری را به سوی خود جذب کرد.محسن تنابنده بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان 26 فروردین ماه سال 1354 در تهران متولد شد.محسن تنابنده 23 بهمن ماه سال 94 با انتشار تصاویری از مراسم عقدش خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

اولین ساعات صبح یکشنبه 26 اردیبهشت، تکه‌های جسد مردی در سطل زباله‌ فاز سه شهرک اکباتان پیدا می‌شود. بنابر تحقیقات، جنازه به بابک خرمدین، کارگردان جوان، تعلق دارد. چهارشنبه 29 اردیبهشت مشخص می‌شود این پدر و مادر، فریبرز، داماد  ۵۵ ساله‌شان را هم سال ۹۰ به‌ همین سبک‌ و سیاق دو نفره کشته و قطعه‌ قطعه‌ کرده‌اند.

هفت‌ سال بعد، آن‌ها آرزو، همسر فرامرز و دختری که گفته‌ شده‌ بود گم شده را باز هم به همان شیوه تخصصی کشته‌ و مثله کرده‌اند.

حالا که این قضیه دنیا را در شوک فرو برده است محسن تنابنده به شوخی نسبت به این قضیه واکنش نشان داده است او زیر یکی از پست های نوید محمدزاده که با پدر و مادرش منتشر کرده نوشته هر چی گفتن بگو چشم اوضاع وخیم. کامنت تنابنده با واکنش زیادی از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید