|
کدخبر: 376 ارسال به دیگران پرینت

استایل بهاری و خاص ترلان پروانه در دل طبیعت+عکس

ترلان پروانه با استایل جدید و بهاری خود همه را شگفت زده کرد.

ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون متولد 18 تیر 1377 در شیراز است و اصالتا اهل همانجاست. ترلان پروانه دارای مدرک دیپلم گرافیک می باشد.شروع بازیگری پروانه بازیگری را از سال 1383 در سینما با فیلم چپ دست شروع کرد.مادر ترلان پروانه، پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.ترلان پروانه میگوید:آشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می کنم.

گفتگویی کوتاه با ترلان پروانه

من برای ارتقای کار بازیگری ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده است.

 گیاه خواری ترلان پروانه

در وعده های غذایی ام از سبزیجات زیاد استفاده می کنم و کلم بروکلی هم جزء سبزیجات مورد علاقه ام است؛ مخصوصا وقتی مامان این کلم را بپزد و روی آن سس مخصوص خودش را بریزد

ترلان پروانه و آشپزی

آشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می کنم. اوقات فراغتم را با دیدن فیلم و خواندن کتاب سپری کنم به همین خاطر کمتر فرصت آشپزی دارم اما اگر وقت آشپزی داشته باشم، بیشتر پاستا می پزم چون هم در پختش حسابی تسلط پیدا کرده ام و هم خیلی دوست دارم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید