|
کدخبر: 320 ارسال به دیگران پرینت
نفیسه روشن علت کتک خوردنش را فاش کرد!/بی رحمی تا کجا

نفیسه روشن | نفیسه روشن و همسرش | نفیسه روشن اینستا | نفیسه روشن طلاق | نفیسه روشن بی حجاب | شوهر دوم نفیسه روشن

نفیسه روشن علت کتک خوردنش را فاش کرد!/بی رحمی تا کجا

نفیسه روشن با انتشار یک استوری از ماجرای کتک خوردنش پرده برداشت.

نفیسه روشن در سیزدهم اردیبهشت سال 1361در محله باغ صبا تهران به دنیا آمد. او لیسانس حقوق اسلامی دارد.نفیسه روشن فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد. نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با  نفیسه روشن نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست.

نفیسه روشن چندی پیش عکس دست زخمی خود را منتشر کرد و از خشونت علیه زنان در ایران صحبت کرد، او بدون این که هیچ توضیح دیگری بدهد اینستاگرام را با تمام حواشی ایجاد شده تنها گذاشت ؛ پس از آن که شایعه های مختلفی از او در فضای مجازی منتشر شد توضیحی  را درباره زخمی شدن و خشونت نسبت به خود توضیح داد . او نوشت:

نفیسه روشن

عکسی از نفیسه روشن بازیگر معروف در فضای مجازی دست به دست می شود که گویای خودکشی نفیسه روشن بعد از طلاقش است این خبر صحت ندارد و نفیسه روشن برای جراحی به بیمارستان بهمن رفته است...

نفیسه روشن

کتک خوردن نفیسه روشن از همسرش

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن  همه چیز را از پشت پرده شب های مافیا افشا کرد+سند

نفیسه روشن با انتشار چند استوری به شدت به مردم توهین کرده است او در استوری های خود از آن هایی که به او فحاشی کردند رونمایی کرد و او نیز مانند آن ها شروع به توهین کرد . در ادامه استوری های نفیسه روشن نکته جالب دیگری نیز بود . او با انتشار 3 استوری به شب های مافیا پرداخت . نفیسه روشن از پشت پرده این برنامه گفت که بسیاری از تولید کنندگان را زیر سوال برد . در ادامه استوری های نفیسه روشن را مشاهده می کنید .

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید