|
کدخبر: 16 ارسال به دیگران پرینت

هنرمندی دیگر دار فانی را وداع گفت!

هنرمندی دیگر از میان ما پر کشید.

مجید صادقی از هنرمندان متعهد، مردمی و با سابقه درخشان، متولد ۱۳۴۸ در کهگیلویه و بویراحمد است.

داستانی خروس، دست نوشته‌ها، مادر، داستانی پیرمرد و کوهستان، سریال سفر عشق، تله تئاتر عبور از شب و مستند گرنا دوال در آثار او دیده می‌شود.

جایزه بهترین مستند سیما به خاطر مستند گرنا دوال، جایزه بهترین کارگردانی برای مستند گرنا دوال و اعزام به جشنواره میدان ایتالیا برای مستند گرنا دوال از جمله جوایز این هنرمند فقید است.

صادقی در سن ۵۲ سالگی و پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری به رحمت ایزدی پیوست.

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی درگذشت کار گردان و نویسنده هم استانی استاد مجید صادقی حبیب آباد را تسلیت گفت.

در پیام شریف اسلامی آمده است: در روزهای پاسداشت هفته هنر انقلاب اسلامی، خبر آسمانی شدن یکی دیگر از هنرمندان متعهد و انقلابی استان، جامعه هنری را به سوگ نشاند.

مجید صادقی، هنرمند مخلص و متعهد عرصه فرهنگ و هنر کهگیلویه بویراحمد در آستانه ماه رحمت و مغفرت و پس از تحمل مدتها بیماری به دیار حق شتافت.

مجید صادقی که بود؟

او با خلق آثار فاخر و به یادماندنی مکتوب و تصویری و تربیت شاگردانی در این عرصه، نقشی برجسته در رشد هنر استان داشت و اخلاص، انسانیت و عشق به مردمان سرزمینش در آثار ماندگارش موج می‌زند.

اینجانب فقدان این هنرمند عزیز را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه هنری استان تسلیت می گویم و رحمت واسعه الهی برای آن فرهیخته ارجمند که عمری را در راه هنر متعهد، فاخر و مردمی سپری کرد، از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید