|
کدخبر: 1289 ارسال به دیگران پرینت

سحر قریشی

سحر قریشی در لباس عروس +عکس

تصویری جنجالی از سحر قریشی در لباس عروس با حجابی نصف و نیمه در فضای مجازی منتشر شد.

تصویری جنجالی از سحر قریشی در لباس عروس با حجابی نصف و نیمه در فضای مجازی منتشر شد.

این روزها که خبر ازدواج سحر قریشی با تتلو در همه ایران پخش شده تصویری جالب از سحر قریشی با لباس عروس و میکاپی خاص منتشر شد.

هشدار، مواظب دام “سحر قریشی” و “تتلو” باشید!

این روزها که خبر ازدواج سحر قریشی و تتلو داغ است مراقب دام شبکه قمار باشید.

سحر قریشی

شبکه قمار، باز هم مثل قبل به کمک پاپاراتزی معروفش فعال شده و با کمک الگوی انتشار قطره‌چکانی اطلاعات درباره ارتباط جنجالی تتلو و سحر قریشی دنبال کننده‌ها را برای کسب اطلاعات از این حاشیه زرد تشنه نگه می‌دارد؛ در حالی که دنبال‌کننده‌های کنجکاو نمی‌دانند با هر کلیک به ادامه حیات چه شبکه مخربی کمک می‌کنند.

شبکه پر سر و صدای قمار بعد از دستگیری یکی از سرشاخه‌هایش معروف به میلاد حاتمی در ترکیه و انتقالش به ایران، اول ترکیه را ترک کرد و بعد هم تا مدت‌ها سکوت کرده بود تا موج اعتراض و تنفری که مردم از آن‌ها داشتند کمی فروکش کند؛ به این امید که مردم حواشی قبلی را فراموش کنند و سناریوی جدید بتواند دوباره آتش جنجال را روشن کند.

حالا شبکه قمار، باز هم مثل قبل به کمک پاپاراتزی معروفش فعال شده و با کمک الگوی انتشار قطره‌چکانی اطلاعات درباره ارتباط جنجالی تتلو و سحر قریشی دنبال کننده‌ها را برای کسب اطلاعات از این حاشیه زرد تشنه نگه می‌دارد؛ در حالی که دنبال‌کننده‌های کنجکاو نمی‌دانند با هر کلیک به ادامه حیات چه شبکه مخربی کمک می‌کنند.

 

 

سحر قریشی، بازیگری که از ابتدای ورود به دنیای بازیگری هر روز با یک حاشیه جدید خودش را در تیتر اخبار نگه داشته است، از ارتباط با بازیکن فوتبال تا نامزدی با یک خواننده و اظهار نظرهای جنجالیِ هر روزه، برند شخصی خودش را به حاشیه گره زده است.

با این حال با نگاهی به عملکرد شبکه قمار برای جذب در سال های اخیر می بینیم روابط ساختگی یکی از ترفندهای آن ها برای جذب مخاطب است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید