|
کدخبر: 1177 ارسال به دیگران پرینت

نیکی کریمی | بیوگرافی نیکی کریمی | فرزندان نیکی کریمی

افشاگری نیکی کریمی از رابطه 12 ساله اش با یک کارگردان + فیلم

نیکی کریمی در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده از رابطه 12 ساله خود با عباس کیارستمی پرده برداری کرده است.

نیکی کریمی از بازیگران مطرح، خوش نام و خوش سبکی است که محبوب بسیاری از مخاطبان است. نیکی کریمی که این روزها فیلم آتابای را روی پرده سینما دارد در مصاحبه ای حرف های جالبی زده است که برای مخاطبان بسیار عجیب بود.  نیکی کریمی در فیلم آتابای این بار نه فقط بازیگر بلکه مسئولیت کارگردانی آن را به عهده داشته است. نیکی کریمی در مصاحبه اخیر خود به رابطه 12 ساله خود با عباس کیارستمی اشاره می کند و اذعان دارد که این رابطه نتیجه دو طرفه ای برای هر دو در جهت تغییر نگاه به سینما داشته است. نیکی کریمی در لیست «۳۰ تن از زیباترین زنان جهان» از سوی وبگاه بازنت قرار گرفت.

 اعتیاد نیکی کریمی

نیکی+کریمی+

نیکی کریمی گفت:

دختری که نقش اش را ایفا می کردم دچار پنیک اتک (اختلال هراس) بود و من تا یک ماه برای آن فیلم، به خودم تلقین می کردم که دچار پنیک اتک هستم.نیکی کریمی ادامه داد: حتی برای اینکه نقش را رئالیستی تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر و قرص خوردم. تا مدتها هم درگیر این بودم  که چه طوری این قرص را ترک کنم. آن زمان خیلی در بازیگری سخت می گرفتم. یعنی حتما شب قبل تمرین می کردم.

نیکی+کریمی

این ماجرا پیش از این نیز سابقه داشته و در موارد خیلی شدیدتر حتی چند نفر از بازیگران مرد به خاطر اینکه نقش شخصیت معتاد را قابل باورتر اجرا کنند به دام مواد مخدر افتاده و هرگز از این دام رهایی نیافته اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید