|
کدخبر: 806 ارسال به دیگران پرینت

مجید صالحی

مجید صالحی به سیم آخر زد+فیلم

فیلمی از مجید صالحی انتشار داده شده است که در آن مجید صالحی در حال دعواست.

ستاره پارسیمجید صالحی متولد 26 شهریور سال 1354 است.مجید صالحی در تهران متولد شده است.مجید صالحی یک پسر و یک دختر دوقلو به نام های آروین و حنا دارد.مجید صالحی در سال 1396 در مصاحبه ای که با برنامه زنده سی و پنج داشت تمام زندگی شخصی خود را تعریف کرد.

مجید صالحی در این اواخر در سریال سیاوش نقش جدیدی را بر عهده گرفته است که تیکه از این سریال را باهم میبینیم:

شیطنت‌های صالحی در مدرسه

مجید صالحی در خانواده پرجمعیتی به دنیا آمده و 4 برادر و 3 خواهر دارد و خودش بچه یکی مانده به آخر است. آنها در خانه ‌ای قدیمی و حیاط دار در جنوب شهر زندگی می‌کردند و به خاطر همین پرجمعیتی اتفاق های جالبی برایشان می‌افتاده! در مدرسه شیطنت زیادی داشته و حتی چند بار هم از مدرسه بیرونش کرده ‌اند.

imagesخعا

زندگی هنری مجید صالحی

مجید صالحی از سن هجده سالگی با شرکت در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان، این حرفه را به طور جدی دنبال نمود.

او فعالیت هنری خود را با بازی در نمایش دکتر جوشکار و تاتر بعدی آنتیگونه آغاز کرد و سپس به تلویزیون رفت و در مجموعه های تلویزیونی مختلف و البته اغلب با مضمون کار کودک و طنز بازی، نویسندگی و کارگردانی کرد. خیلی زود با شخصیت مجید دلبندم مشهور شد و این روند با برنامه های دیگر ادامه پیدا کرد.

مجید+صالحی

کناره گیری حمید جبلی از فیلم یکی بود یکی نبود باعث شد او جایگزین وی شود و این فیلم هم شد نخستین تلاش او برای ورود به عرصه سینما. وی علاوه بر بازی در برخی از مجموعه های تلویزیونی نویسندگی و کارگردانی را نیز بر عهده داشته است.

salehi-2

اغلب فیلم هایی که صالحی تاکنون در آن ها ایفای نقش کرده با فروش بالایی روبه رو شده اند فیلمهایی همچون بعداز ظهر سگی سگی، مجردها، مجرد چهل ساله و ... واین نشان می دهد که او بازیگری است قابل اعتماد و البته پرطرفدار، به قول خودش بازیگر خوش شانسی است!

شروع فعالیت سینمایی او در سال 1372 با بازی در فیلم چشم شیطان بود.

خلاصه داستان :پس از سوء قصد نافرجام به جان کمال خان، او با الماس «چشم شیطان» که به مالکش قدرت می دهد، ناپدید می شود....

1aaa531f-dab2-4c33-8a39-fa9547386b8a

وی تا کنون تهیه کنندگی چند فیلم کوتاه را نیز برعهده داشته است. او همچنین سریال هایی همچون سه در چهار ، موج و صخره و کوچه اقاقیا را کارگردانی کرده است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید