|
کدخبر: 540 ارسال به دیگران پرینت

خیلی فوری/سرقت هولناک از بانک ملت

سرقت عجیب و غیر قابل باور از بانک ملت شوکه کننده است.

سرقت اطلاعات مشتریان از بانک‌ ملت اتفاق عجیبی بود.

اطلاعات شخصی و مالی بیش از ۳۰ میلیون نفر از مشتریان بانک ملت به سرقت رفته است.

با وجود اینکه ۴۸ ساعت از لو رفتن اطلاعات شخصی ۳۰ میلیون نفر از مشتریان بانک ملت می‌گذرد اما هنوز مدیریت بانک یادشده توضیحی به مردم و مشترکین این بانک نداده است.

لو رفتن اطلاعات حساب‌های مشتریان بانک ملت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و هیچیک از مسئولان بانک ملت گزارشی در این زمینه ارائه نکردند.

اخبار منتشر شده در فضای مجازی نگرانی‌های زیادی را میان مشتریان این بانک ایجاد کرده است اما مسئولان بانک حاضر به اظهار نظر رسمی در این باره و تشریح ابعاد این درز اطلاعاتی نیستند.

یک مقام مسئول در بانک ملت به صورت غیررسمی گفت : ابعاد موضوع، علت نشت این اطلاعات و اینکه اطلاعات سرقت شده چقدر به روز بوده در حال بررسی است.

وی افزود: به محض اینکه نهادهای نظارتی اجازه بدهند، بانک ملت ابعاد دقیق این موضوع را به صورت شفاف اطلاع رسانی کرده و بیانیه‌ای منتشر خواهند کرد.

یک مقام مسئول در بانک ملت که خواست نامش ذکر نشود اعلام کرد: اطلاعات ما نشان می‌دهد صرفاً اطلاعات هویتی مشتریان بانک ملت سرقت شده و درباره تعداد مشتریانی که اطلاعات آنها سرقت شده شبهاتی وجود دارد.

وی افزود: داده‌ها نشان می‌دهد، اطلاعات هویتی درز کرده شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه و آدرس است و هسته مالی مورد دستبرد قرار نگرفته است.

این مقام مسئول اعلام کرد: پلیس فتا در حال بررسی موضوع است و تا زمانی که تائیدیه لازم را ندهد، اجازه اطلاع رسانی در این باره را نداریم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید