|
کدخبر: 903 ارسال به دیگران پرینت

مهدی طارمی | مهدی طارمی و سحر قریشی | مهدی طارمی سحر قریشی |

سوپرایز مهدی طارمی برای پرتقال

طارمی پرتقالی ها را هیجان زده کرد .

مهدی طارمی الان 29 سال سن دارد . مهدی طارمی حدود 3 سال پیش وارد حاشیه بزرگی شده است که تا حدودی هنوز هم این حاشیه ها ادامه دارد . مهدی طارمی  در اون زمان رابطه پر حاشیه ای با سحر قریشی برقرار کرد و بعد از لو رفتن رابطه اش انکار این رابطه شد و گفت که ما فقط دوست معمولی با هم هستیم . در ادامه مطلب مهمی از مهدی طارمی را مشاهده کنید .

مهدی طارمی

در حالی که لیگ پرتغال هفته یازدهم خود را پشت سر می‌گذارد، مهدی طارمی مهاجم گلزن و ایران تیم پورتو با عملکرد درخشانش در این فصل باعث شده رسانه‌های اروپایی و مخصوصا کشور پرتغال به صورت ویژه به وی بپردازند.

درحال حاضر طارمی موفق شده ۷ گل برای پورتو به ثمر برساند تا با ۲ گل اختلاف نسبت به لوییس دیاز در رده دوم برترین گلزنیان لیگ پرتغال قرار گیرد، اما جدا از گلزنی، ستاره ایرانی پورتو آمار درخشانی در ارسال پاس گل داشته و با ۴ پاس گل در صدر برترین پاسور‌های لیگ پرتغال ایستاده است.

مهدی طارمی

در واکنش به همین آمار درخشان طارمی در پاس گل و روحیه تیمی منحصر به فردش در کمک به موفقیت پورتو، خبرگزاری «اوجوگو» به تمجید از این مهاجم ایرانی پرداخت: طارمی اکنون بهترین پاسور لیگ پرتغال است و تنها سه بازیکن در اروپا آماری بهتر از او را دارند.

تیم پورتو باید از ساعت ۲۳:۴۵ روز شنبه از تیم فیرنسه در جام حذفی میزبانی کند و روز چهارشنبه در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز در مسیر صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول خواهد رفت. 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید