|
کدخبر: 666 ارسال به دیگران پرینت

بد شانس ترین بازیکن که رکورد زمان اخراج شدن را گرفت+عکس

محمد النخیلان بازیکن جوان بعد از ورود به زمین بازی 25 ثانیه بعد اخراج شد!

دیدار فینال رقابت های جام حذفی عربستان، شب گذشته در استادیوم ملک فهد شهر ریاض برگزار شد. الفیصلی که در دیدار جنجالی مرحله نیمه نهایی از سد النصر گذشته بود در برابر التعاونی به میدان رفت که موفق به حذف الفتح شده بود.

در این دیدار ژولیو تاوارس مهاجم کیپ وردی الفیصلی دو بار دروازه حریف را باز کرد و در سوی مقابل نیز لیاندرو و آلخاندرو رومرو 2 گل برای التعاون به ثمر رساندند و این بازی تا دقیقه 83 با نتیجه تساوی دو – دو در جریان بود.

محمد النخیلان

در این لحظه محمد النخیلان مدافع جوان الفیصلی به جای مشعل خیرالله وارد زمین شد تا در دقایق باقی مانده استحکام خط دفاعی تیمش را افزایش دهد ولی این بازیکن جوان در اتفاقی عجیب پس از تنها 25 ثانیه از زمان ورودش به زمین، اخراج شد.

محمد النخیلان

النخیلان که در دقیقه 81:23 به زمین آمد در دقیقه 81:48 با یک خطای واضح، کارت قرمز مستقیم را دریافت و از زمین بازی اخراج شد. در این صحنه ضربه بلند کاسیو سنگربان برزیلی التعاون به زمین حریف رسید که پس از تأثیرگذاری آلخاندرو رومرو، توپ از بالای سر مدافعین الفیصلی عبور کرد و در حالیکه سدریک آمیسی هافبک اهل بروندی التعاون در حال به دست آوردن یک موقعیت تک به تک با گلر حریف بود، پشت محوطه جریمه توسط محمد النخیلان سرنگون شد.

در این لحظه شیمون مارسینیاک داور اهل لهستان بازی فینال بلافاصله دست به جیب شد و با یک کارت قرمز مستقیم، النخیلان را از زمین بازی اخراج کرد تا این بازیکن یکی از عجیب ترین و سریع ترین کارت قرمزهای دنیای فوتبال را دریافت کند.

محمد النخیلان

البته النخیلان خوش شانس بود که تیمش در آخرین ثانیه های بازی گل برتری را وارد دروازه حریف کرد. در حالیکه الفیصلی بازی را با یک یار کمتر ادامه می داد، در دقیقه 93 ارسال زیبای خالد الکعبی روی سر ژولیو تاوارس نشست و این مهاجم زهر دار با تکمیل کردن هت تریک خود، در آخرین ثانیه های بازی گل پیروزی بخش را وارد دروازه التعاون کرد.

محمد النخیلان

محمد النخیلان

بدین ترتیب الفیصلی با برتری 3 بر 2 در برابر حریف خود، موفق شد عنوان قهرمانی جام حذفی عربستان را از آن خود کند تا این تیم به عنوان آخرین تیم عربستانی، سهمیه حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. پیش از این الهلال، الشباب و الاتحاد 3 تیم دیگری عربستانی بودند که سهمیه آسیایی را تصاحب کردند.

در پایان بازی، بازیکنان الفیصلی النخیلان را به آسمان پرتاب کردند تا او نیز در جشن قهرمانی تیمشان شریک باشد. الفیصلی با قهرمانی در جام حذفی، چهارمین سهمیه آسیایی عربستان را کسب کرد.

محمد النخیلان

در پایان دیدار شب گذشته فینال جام حذفی، بازیکنان الفیصلی با روی دست انداختن محمد النخیلان مدافع جوان تیمشان، او را در جشن قهرمانی شریک کردند. این بازیکن در حالیکه اشک می ریخت، از قهرمانی تیمش خوشحال بود و اینکه با وجود اخراج او، الفیصلی این بازی حساس را برنده از زمین خارج شد.

محمد النخیلان

نکته جالب اینکه کاربران عربستانی اخراج النخیلان و ممانعت از بدست آمدن یک فرصت تک به تک برای التعاون را با دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در سال 2020 مقایسه کردند.

جایی که فدریکو والورده در دقیقه 115 دیدار سوپرجام اسپانیا، با یک تکل از پشت مانع از به دست آمدن یک موقعیت تک به تک برای آلوارو موراتا شد و با به جان خریدن یک کارت قرمز، از باز شدن دروازه تیمش جلوگیری کرد که در نهایت نیز رئال مادرید در ضربات پنالتی از سد همشهری خود گذشت و عنوان قهرمانی را به دست آورد که اتفاقا آن بازی نیز در عربستان و در استادیوم کینگ عبدالله شهر جده برگزار شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید