|
کدخبر: 225 ارسال به دیگران پرینت

نسرین نصرتی در قراری حیرت انگیز با پژمان جمشیدی

نسرین نصرتی بازیگر محبوب سریال پایتخت در قراری به پژمان جمشیدی رسید.

نسرین نصرتی متولد 1355 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. نسرین نصرتی با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسید.وی در این سریال بسیار خوش درخشید.نصرین نصرتی به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال 80 بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد.نسرین نصرتی در سال 1388 با سام پاک پیکار ازدواج کرد، آشنایی اش در یک مهمونی خانوادگی شروع شد و بعد از 10 سال ارتباط در نهایت به خواستگاری و ازدواج ختم شد.

 در حالی که کمتر از دو هفته به پایان تصویربرداری فصل دوم «زیرخاکی» مانده و این سریال با ترکیبی خاص از بازیگران گزیده کار ساخته می شود، هنرمندان جدیدی نیز به پروژه اضافه می شوند.

اخیرا نسرین نصرتی بازیگری که از دهه 80 فعال است و با «پایتخت» به شهرت رسید برای ایفای نقش در زیرخاکی قرارداد بسته است.

فهیمه دوست داشتنی «پایتخت» که از فصل دوم به این پروژه پیوسته از سال 92 تا به حال علاقه ای به پذیرفتن پیشنهادات مختلف خود نداشته و به جز یک سریال نوروزی، یک مینی سریال و یک تله فیلم در این سالها، در نقش دیگری در تلویزیون دیده نشده اما حالا در سال 1400 مقابل دوربین جلیل سامان می رود.

«زیرخاکی» این روزها فصل دوم خود را در شهرک سینمایی دفاع مقدس پشت سر می گذارد و مراحل فنی آن نیز همزمان با تصویربرداری در جریان است.

بازیگران این سریال تولید مرکز سیمافیلم عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید