|
کدخبر: 929 ارسال به دیگران پرینت

فیلم جسد دختر فراری در دخمه شیطان / صحنه دلخراش

اولین فیلم از باقی مانده جنازه دختر جوان را در خانه شیطان قاتل سریالی مشاهده می کنید.

دوشنبه 15 آذر ماه، ماموران کلانتری 122 ابوسعید، بازپرس محمد وهابی در شعبه دوم دادسرای امور جنایی را در جریان کشف جسد دختر جوان و زندانی شدن 2 دختر فراری در یک خانه در خیابان خرمشهر منطقه کمیل تهران قرار دادند.

با اعلام این خبر تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات را آغار کردند. در بررسی های جنایی مشخص شد مقتول 4 ماه قبل با ضربات پیچ گوشتی به قتل رسیده و با 21 پلاستیک زباله به طرز ماهرانه ای پیچیده شده است. این در حالی بود که 2 دختر فراری در این مدت با جسد مقتول در خانه زندگی می کردند.

وقتی ماموران پلیس وارد اتاق شدند  21 پلاستیک زباله را باز کرند و با جسد متلاشی شده دختر 21 ساله مواجه شدند که به شدت بوی تعفن می داد و خون آبه همه جای اتاق جاری شد.

تحقیقات اولیه از دختران فراری مشخص کرد قاتل با همدستی خواهرش، دختر جوان را به قتل رسانده و برادر این خانواده در جریان جنایت بوده است.

از همان لحظه اقدامات برای دستگیری 3 متهم آغاز شد. ماموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی 3 متهم را در همان شب دستگیر کردند و راز این جنایت هولناک فاش شد. بازجویی ها مشخص کرد قاتل، دختران فراری را از میدان راه آهن به خانه منتقل و در آنجا با نیت شیطانی خود زندانی می کرده است.

بنا بر این گزارش،  با دستور محمد وهابی بازپرس ویژه قتل متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفتند و جسد مقتول برای بررسی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید