|
کدخبر: 572 ارسال به دیگران پرینت

اولین عکس از آرزو خواهر بابک خرمدین/آرزو هم مثله شد!

سرنوشت خواهر و برادر های خرمدین مثل هم بود.

پدر بابک خرمدین که درپرونده قتل فجیع پسرش دستگیر شده بود بعد از 3 روز پرده از 2 جنایت دیگر برداشت و به قتل دختر و دامادش اعتراف کرد.

سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت: پدر و مادر خرمدین به قتل داماد و دختر خودشان هم اعتراف کردند.

قاضی محمد شهریاری  گفت: پدر و مادر خرمدین در اعترافشان اظهار کردند که داماد خانواده خرمدین در سال ۱۳۹۰ و دختر خانواده در سال ۱۳۹۷ را به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله، به قتل رساندند.

وی در پاسخ به این سوال که انگیزه قتل این افراد چه بوده است، گفت: قاتلین در اعتراف گفتند که بچه‌ها معتاد بودند و موادمخدر مصرف می‌کردند که البته تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

قاضی شهریاری با بیان اینکه در سال ۱۳۹۰ درخصوص داماد این خانواده اعلام مفقودی شده بود، تصریح کرد: روانپزشک گفته که قاتلین سالم هستند.

ماجرای ناپدید شدن خواهر بابک خرمدین چه بود؟

یکی از همسایگان ساکن بلوک c۲ اکباتان که این خانواده را به خوبی می‌شناسد، می‌گوید: بابک خواهری به اسم آرزو داشت. او چند سال پیش ازدواج کرد اما بعد از شوهرش جدا شد و دیگر نه او را دیدیم و نه شوهرش را. هردویشان ناپدید شدند.

بابک خرمدین

روایت دوستان آرزو از ناپدید شدن او

دوستان آرزو روات می کنند که یک مدت کوتاه از او خبر نداشتیم و وقتی بعد از این مدت کوتاه، یک روز مادرش را در شهرک اکباتان دیدیم و سراغ او را از مادرش گرفتیم با گریه گفت که آزیتا از ایران رفته است و هیچ تماسی با آنها ندارد.

این شواهد نشان می دهد که مادر آرزو یعنی ایران هم از قتل دختر و دامادش توسط همسرش اطلاع داشت. طبق گفته دوستان نزدیک آرزو، او دچار بیماری ام اس بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید