|
کدخبر: 147 ارسال به دیگران پرینت

بازداشت زن پرخاشگر در تهران/این زن بانک تجارت را بهم ریخت

بانک تجارت به علت پرخاشگری یک زن در تهران دچار خسارت های زیادی شد.

زن جوان با حالتی غیر عادی به یک شعبه بانک تجارت در غرب تهران حمله کرد.چهارشنبه 25 فروردین سال جاری کارمندان بانک تجارت  طبق عادت کاری هر روز خود به سر کار رفتند اما آن ها نمی‌دانستند که  نرگس زن حدودا 40 ساله از تیمارستان امین آباد مرخص شده است.

پشت پرده حمله زن معتاد به بانک تجارت

نرگس که به شیشه معتاد است چند وقت پیش به دلیل آزار و اذیت همسایگان خود بازداشت و به تیمارستان امین آباد انتقال داده شده بود که به دلایلی از آسایشگاه مرخص شد.

صبح چهارشنبه 25 فروردین لحظه ای که نرگس به پول نیاز داشت به بانک تجارت مراجعه کرد اما دریغ از آن که حسابش خالی از پول بود، نرگس لحظه ای که پشت باجه رفت و جواب نا کافی بودن موجودی حسابش را شنید لحظه به لحظه بی قرار تر شد.

درست هنگامی که نرگس به پول نیاز داشت کارمند بانک رسید موجودی را نشان زن جوان داد. در آن لحظه نرگس سراسیمه به بیرون از بانک رفت و با یک چماق، شیشه های بانک تجارت را به پائین آورد و با جیغ و داد بلوایی به پاکرد.

مردم که از این شکستن شیشه ها توسط نرگس وحشت زده شده بودند به بیرون از بانک فرار کردند؛ در آن لحظه کارمندان بانک با دردسر فراوان، زن پرخاشگر را بازداشت کردند و تحویل پلیس دادند.

مدیر شعبه بانک تجارت به علت حال نامساعد نرگس شکایتی نکرد.

منبع:خبرگزاری رکنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید