|
کدخبر: 1290 ارسال به دیگران پرینت

سلاخی

سلاخی پسر 23 ساله افغانی در خانی آباد تهران | خون محله خانی آباد را برداشت!

شامگاه یک شنبه اول اسفند‌ماه به مأموران پلیس تهران خبر رسید دو پسر جوان در خانه‌ای در محله خانی‌آباد درگیری خونینی را رقم زده‌اند.

شامگاه یک شنبه اول اسفند‌ماه به مأموران پلیس تهران خبر رسید دو پسر جوان در خانه‌ای در محله خانی‌آباد درگیری خونینی را رقم زده‌اند.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری‌۱۵۲ خانی‌آباد راهی محل شدند که در آنجا با جسد پسر ۲۳‌سال‌های به نام بصیر روبه‌رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان داد قاتل و مقتول هر دو افغانی و پسر عمه و پسر دایی هستند که به خاطر اختلاف مالی با هم در گیر شده‌اند. همزمان با دستگیری قاتل در محل حادثه مأموران پلیس موضوع را به قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند و بازپرس جنایی هم همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حادثه تحقیقات خود را آغاز کردند.

یکی از شاهدان به مأموران پلیس گفت: قاتل و مقتول مدتی بود با هم اختلاف داشتند و گاهی هم برای هم کری می‌خواندند و حتی چند باری هم کتک‌کاری کرده بودند.

از آنجایی که آنها پسر دایی و پسر عمه بودند من و تعدادی از بستگان تصمیم گرفتیم آنها را به خانه‌مان دعوت و مشکل آنها را حل کنیم. ساعتی قبل جلسه صلح و سازش را برگزار کردیم و پسر دایی و پسر عمه با هم حرف می‌زدند که ناگهان پسر عمه عصبانی شد و با چاقو چند ضربه به پسر دایی‌اش زد. بصیر خونین نقش بر زمین شد و جان داد که موضوع را به پلیس خبر دادیم.

در ادامه قاتل هم به قتل پسر‌دایی‌اش اعتراف کرد و مدعی شد که لحظه حادثه عصبانی شده و دست به چاقو برده است.

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم قاتل برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایای پنهان حادثه در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید