|
کدخبر: 972 ارسال به دیگران پرینت

تعطیلی مدارس یکشنبه 12 دی | آیا مدارس یکشنبه تعطیل هستند؟

باتوجه به هشدار هواشناسی در روزهای آتی و شروع بارندگی در استانهای ایران احتمال می رود مدارس برخی استان ها روز یکشنبه تعطیل اعلام شوند.

باتوجه به هشدار هواشناسی در هفته آینده و شروع بارندگی در استانهای ایران احتمال می رود مدارس برخی استان ها تعطیل اعلام شوند.

در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

" در روزهای گذشته به دلیل تداوم آلودگی هوا در بعضی کلان شهر ها و همچنین بارش شدید باران در شهرهای جنوبی و سرمای شدید پیش بینی می شود بعصی از مدارس کشور روز یکشنبه تعطیل باشد که در صورت اعلام رسمی در این خبر اطلاع رسانی می شود.

مدارس برخی استان ها از جمله استان تبریز، چابهار روز شنبه 11 دی تعطیل شدند.

فرماندار و رییس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران قشم: به دلیل بارندگی و آب گرفتگی معابر، امروز یکشنبه مدارس این شهرستان تعطیل است.

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر:

در چهار روز گذشته با امدادرسانی به ۴۵۱۸ نفر، ۱۵۳۳ نفر اسکان اضطراری داده شدند و سه اردوگاه به ظرفیت ۵۰۰ نفر در چابهار و با ظرفیتی ۱۰۶ نفری در کنارک برپا شده است.

در پی تغییرات جوی برف و کولاک و آبگرفتگی طی چهار روز گذشته در ۲۵ استان کشور، ۱۰ استان آذربایجان غربی، بوشهر، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان در ۳۶ شهرستان شامل ۱۶ شهر، ٣٨ روستا ، پنج منطقه عشایری و ١٨ جاده کوهستانی نیاز به امدادرسانی پیدا کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید