|
کدخبر: 936 ارسال به دیگران پرینت

ماجرای سگ کشی در هرمزگان

پشت پرده انتشار فیلم هولناک سگ کشی در هرمزگان

سگ‌کشی در سایت شهرداری بندرعباس چه ماجرایی داشت؟

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس فیلم منتشره در فضای مجازی از سگ‌کشی و رفتار نامناسب با حیوانات در سایت نگهداری حیوانات شهرداری را رد کرد و گفت: این فیلم ربطی به بندرعباس ندارد.

اسماعیل موحدی نژاد صبح امروز اظهار کرد: فیلم منتشر شده در فضای مجازی منتسب به مرکز ساماندهی حیوانات بلاصاحب شهرداری بندرعباس در تل سیاه متعلق به این مکان نیست و اطلاعات ارائه شده پیرامون این مرکز غیر واقعی است و کاملا تکذیب می شود.

ماجرای سگ کشی در هرمزگان

به گزارش رکنا، وی افزود: این فیلم متعلق به مرکز ساماندهی حیوانات بلا صاحب شهرداری بندرعباس در تل سیاه نمی‌باشد و در جهت تحریک افکار عمومی و سیاه نمایی پیرامون این مرکز منتشر شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: پس از انتشار این فیلم با دستور فوری و با همراهی شهردار بندرعباس و مدیر سازمان پسماند از این سایت بازدید به عمل آمد و شهردار از نزدیک وضعیت سایت را بررسی کردند و هیچ مسأله و مشکلی، جان حیوانات را تهدید نمی‌کند و به طور کامل و روزانه به آنها رسیدگی می‌شود.

موحدی نژاد عنوان کرد: غذای سگ ها و سایر حیوانات توسط شهرداری و انجمن های حامی و فعال در حوزه حمایت از حیوانات تامین می شود و هیچ کمبودی پیرامون این مسأله وجود ندارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید