|
کدخبر: 900 ارسال به دیگران پرینت

این دختر رسوا شد | آبرو ریزی با عکس های خصوصی

نتیجه انتقام اینستاگرامی در تهران این بلا را بر سر دختر بیچاره آورد.

 سرهنگ دوم حمیدرضا سلطان آبادی رئیس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران درتشریح این پرونده قضایی اظهار داشت:

در پی مراجعه خانمی مبنی بر بی اطلاعی از ایجاد صفحات اینستاگرامی متعدد با نام و مشخصات وی که اقدام به انتشار تصاویر شخصی و خصوصی و شماره تلفن همراه شاکیه به همراه تهمت و توهین به وی نموده اند که رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرارگرفت.

 این مقام انتظامی از شناسایی متهم خبر داد و گفت:

بعد از اقدامات تخصصی و فنی‌مهندسی تیم کارشناسان پلیس فتا موفق به شناسایی فرد جاعل شدند و متهم با دستور مقام قضایی به این پلیس دعوت شد و پس از مشاهده دلایل و مستندات لب به اعتراف گشود و بیان داشت که دخترخاله شاکیه بوده و به علت اختلاف خانوادگی و شخصی با وی و با توجه به دسترسی به تصاویر شخصی وی اقدام به انتشار تصاویر شخصی و خصوصی نامبرده به همراه شماره تلفن وی در فضای مجازی با انگیزه ایجاد مزاحمت های تلفنی مکرر برای شاکیه کرده است.

این مقام مسئول افزود:

متاسفانه برخی از اشخاص برای انتقام جویی و تخریب طرف مقابل در فضای مجازی، دست به چنین اقدام هایی می‌زنند وی خاطرنشان کرد: پلیس فتا با هرگونه فعالیت سوء و هنجارشکن برخورد کرده و در این خصوص هیچ‌گونه ملایمتی نخواهد داشت.

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران اظهار داشت:

شهروندان در صورت مواجهه با هرنوع مشکلی می‌توانند با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس در جهت رفع مشکلات احتمالی استفاده کنند و با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir درخواست خود را ثبت کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید