|
کدخبر: 617 ارسال به دیگران پرینت

سانسور سکانس+18 سریال گیسو/ساره بیات لو رفت+فیلم

در سکانسی از سریال گیسو به طور حرفه ای پوشش ناجور ساره بیات حذف شده است.

 ساره بیات بازیگر زن سینما و تلویزیون در 14 مهر ماه 1358 در تهران متولد شد.ساره بیات از سال 1380 وارد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد. ساره بیات بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه کارنامه به مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد.ساره بیات در سریال عاشقانه و حالا گیسو بسیار خوش درخشید ولی قسمتی از پوشش ناجور او در این سریال حذف شده است.

بحث سانسور در سینما و تلویزیون ایران بحثی جالب و گاهی اوقات حرص درآوری است که سالهاست با آن سروکار داریم. شاید اوایل صنعت سانسور خیلی پیشرفته نبود و به صورت خیلی ابتدایی این کار را انجام می دادند. اما حالا پس از گذشت چندین سال سانسور در سینما و تلویزیون به حدی پیشرفته شده که دهان آدم از تعجب باز می ماند. آخرین دستاوردهای صنعت سانسور را هم می توان در قسمت 12 سریال گیسو دید.

در یکی از سکانس ها ساره بیات در حال نزدیک شدن به دوربین است ، در یک لحظه برمی گردد تا لیوان های روی میز را بشکند. اتفاق شگفت انگیز درست زمانی رخ می دهد که ساره بیات دوباره رو به دوربین می شود. درست همین موقع سانسور یک شال روی سر خانم بازیگر را به دو شال تبدیل کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید