|
کدخبر: 586 ارسال به دیگران پرینت

عکس +18 و منشوری ریحانه پارسا بدون لباس زیر!

ریحانه پارسا با انتشار این عکس از خود در اینستاگرام غوغا به پا کرد و گفت میخواهد مثل ملانیا ترامپ شود.

ریحانه پارسا هر روز حاشیه ای جدید دارد و مشخص نیست که این حواشی تا کجا ادامه خواهد داشت. ریحانه هفته گذشته بود که تصاویر از خودش در اینستاگرام منتشر کرده بود که پوشش مناسبی نداشت و با لباس حداقلی بود این تصاویر این شائبه را ایجاد کرد که ریحانه پارسا در مسیر صدف طاهریان شدن گام برمی دارد اما ریحانه قدم را فراتر گذاشت و در کلاب هاوس اعلام کرد که قصد دارد پورن استار شود. این جملات کافی بود تا ریحانه پارسا دوباره در صدر فضای مجازی قرار بگیرد و در زمانی که قماربازارن ترکیه و دیگر شاخ های اینستاگرام در سکوت کامل بودند ریحانه یکه تاز اینستاگرام شد.

البته همان طور که پیش بینی می شد ریحانه بعد از چند روز خبر (...)استار شدن را تکذیب کرد و اعلام کرد این موضوع فقط یک پیشنهاد گفتگو در کلاب هاوس بود و ریحانه هیچ تمایلی به این کار ندارد.

بچه ریحانه پارسا تا الان کجا بود؟+عکس دیده نشده

ریحانه اما همچنان دست از انتشار تصاویر نامتعارف برنداشت و به بهانه های مختلف تصاویری از خودش منتشر می کند تا به این بهانه دوباره دیده شود و تعداد فالوورها و دنبال کنندگانش کم نشود.

در جدید ترین استوری این بار ریحانه پارسا تصاویری از پیاده روی در خیابان های استانبل منتشر کرده که لباس زیر به تن ندارد و در شبکه های اجتماعی این اقدام ریحانه با کار ملانیا ترامپ دختر رئیس جمهور سابق آمریکا مقایسه شد که او هم بدون لباس زیر در سازمان ملل حاضر شده بود.

حرکت عجیب و باورنکردنی اکبر خرمدین با فرزندانش جلو مهمان!

ریحانه پارسا بدون لباس زیر و با بلوز تنگ و نازک که برجستگی های بدنش به راحتی به نمایش گذاشته شده بود در خیابان ترکیه در حال پیاده روی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید