|
کدخبر: 49 ارسال به دیگران پرینت

شلوار کوتاه و چسبان شقایق دهقان در روز طلاق+_عکس

لباس نامتعارف شقایق دهقان و خوشحالی او در روز طلاق جنجالی شد.

شقایق دهقان متولد 4 اسفند 1357 در آلمان، بازیگر ایرانی است.شقایق دهقان تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخواند اما وارد کلاس های عروسک گردانی شد .شقایق دهقان بازی در تئاتر را تجربه کرد و با سریال پاورچین به شهرت رسید و یک فرزند دارد.شقایق دهقان همسر سابق مهراب قاسم خانی بود که به تازگی از او جدا شده است.

شقایق دهقان

ازدواج شقایق دهقان

شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی نویسنده کشورمان است و این زوج سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند.

این بانوی بازیگر همسر دوم مهراب قاسمخانی است و مهراب قاسم خانی از همسر اولش یک دختر به نیروانا داشت و در کنار شقایق دهقان صاحب یک فرزند پسر شد.

شقایق دهقان از بازیگران طناز تلویزیون است که نقش های طنز او بیشتر در خاطر مخاطب ماندگار شده است و مهراب قاسم خانی هم از نویسنده های معروف سریال های طنز تلویزیون است که کارهای مشترکی با همسرش دارد.

شقایق دهقان

خبر جدایی شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی

شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی زندگی بی حاشیه ای در کنار هم داشتند اما مدتی است که ماجرای جدایی این زوج از یکدیگر قوت گرفته است و در فضای مجازی خبر جدایی آنها منتشر شد اما تابحال تاییدی از سوی این هنرمند درخصوص جدایی شان صورت نگرفته است.

فرزند شقایق دهقان

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا داشت و بعد از ازدواج با شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد.

بازیگری شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگری را از حدود سال 76 آغاز کرد و در اولین تجربه حضورش در تلویزیون به یک کار کودک و نوجوان پیوست و در سریال قطار ابدی نقطه آغاز بازیگری او در تلویزیون بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید