|
کدخبر: 49 ارسال به دیگران پرینت

شقایق دهقان

تنها عکس لو رفته از مراسم عقد و لباس عروس شقایق دهقان

شقایق دهقان با لباس عقد در کنار همسر سابقش مهراب قاسم خانی را مشاهده کنید.

شقایق دهقان متولد 4 اسفند 1357 در آلمان، بازیگر ایرانی است.شقایق دهقان تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخواند اما وارد کلاس های عروسک گردانی شد. شقایق دهقان بازی در تئاتر را تجربه کرد و با سریال پاورچین به شهرت رسید و یک فرزند دارد. شقایق دهقان همسر سابق مهراب قاسم خانی بود که به تازگی از او جدا شده است. عکس متفاوت شقایق دهقان را در ادامه مشاهده کنید.

شقایق دهقان

ازدواج شقایق دهقان

شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی نویسنده کشورمان است و این زوج سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند.این بانوی بازیگر همسر دوم مهراب قاسمخانی است و مهراب قاسم خانی از همسر اولش یک دختر به نیروانا داشت و در کنار شقایق دهقان صاحب یک فرزند پسر شد.

مهراب قاسمخانی قبل طلاق شقایق همراه با عکس زیر نوشت :

اینم بعد از مراسم عقدمون و اسفند دود کردن، به همراه باجناق جان و پسرش که الان قد دیو شده... تابلوئه که داشتم اتاق جمع میکردم عکساى قدیمیو پیدا کردم، نه؟

شقایق دهقان

شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی

راستش من با مهراب قبل از سریال پاورچین در یک مجموعه نصف و نیمه بععنوان نویسنده برای شبکه جام و جم کار کرده بودم اما خیلی صمیمی نبودیم و فقط در حد دو همکار بودیم.

سر ساخت سریال پاورچین من بازیگر بودم و مهراب نویسنده. او پیشنهاد داد که چون ما قبلا با هم به عنوان نویسنده کار کرده ایم و همدیگر را می شناسیم و با قلم هم آشناییم، اینجا هم با هم بنویسیم. همین دیگر، نوشتیم و بعد ازدواج کردیم.

شقایق دهقان از بازیگران طناز تلویزیون است که نقش های طنز او بیشتر در خاطر مخاطب ماندگار شده است و مهراب قاسم خانی هم از نویسنده های معروف سریال های طنز تلویزیون است که کارهای مشترکی با همسرش دارد.

شقایق دهقان

شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی زندگی بی حاشیه ای در کنار هم داشتند اما مدتی است که ماجرای جدایی این زوج از یکدیگر قوت گرفته است و در فضای مجازی خبر جدایی آنها منتشر شد اما تابحال تاییدی از سوی این هنرمند درخصوص جدایی شان صورت نگرفته است.

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا داشت و بعد از ازدواج با شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد.

شقایق دهقان

بازیگری شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگری را از حدود سال 76 آغاز کرد و در اولین تجربه حضورش در تلویزیون به یک کار کودک و نوجوان پیوست و در سریال قطار ابدی نقطه آغاز بازیگری او در تلویزیون بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید