|
کدخبر: 455 ارسال به دیگران پرینت

اسدالله یکتا به کرونا مبتلا شد+عکس

اسدالله یکتا بازیگر محبوب کشور بر اثر ابتلا به کرونا راهی بیمارستان شد.

اسدالله یکتا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 آذر ماه سال 1326 در سه راه سیروس تهران متولد شد.اسدالله یکتا از بازیگران کوتاه قامت دنیای هنر است که از محبوبیت ویژه ای در میان مردم برخوردار است و تحصیلات او تا مقطع سیکل است.عشق و علاقه به دنیای هنر اسدالله یکتا را از مغازه زرگری تا دنیای تئاتر کشاند و او را پای بند کرد.اسدالله یکتا سال 57 ازدواج کرد و سالهاست در کنار همسرش زندگی میکند و حاصل زندگی مشترک آنها چهار پسر و دو دختر است.

خبر بستری شدن اسدلله یکتا در بیمارستان نیکان به سبب ابتلا به کرونا و درگیری ۳۰ درصدی ریه وی را محمد یکتا فرزند این بازیگر دوست‌داشتنی و پیشکسوت سینما اعلام کرده است.

وی اعلام کرده است: عصر امروز (دوشنبه ۲۰ اردیبهشتماه)، پدرم در بیمارستان نیکان بستری شد و طبق گفته پزشکان ظاهرا حال او نسبت به پیش از حضور در بیمارستان بهتر شده است. اما بنا به تصمیم مادرم و اعضای خانواده برای جلوگیری از شدت گرفتن بیماری، پدر در بیمارستان بستری خواهد بود.

پیش از این همسر اسدالله یکتا در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که یکتا به دلیل زمین خوردن و ضرب دیدگی دنده احساس درد می‌کرد و تنفسش دچار مشکل شده بود. خودش گمان می‌کرد که این اختلال تنفسی به سبب همان ضرب‌دیدگی است اما من به ابتلای اسدالله یکتا به ویروس کرونا مشکوک شدم.

به سبب عفونت معده این بازیگر به عنوان بیماری زمینه‌ای، نمی‌دانستم که باید چه کار کنم. به دلیل محیط آلوده بیمارستان تصمیم گرفتم تا در خانه شرایط استراحت و درمان او را پیگیری کنم. اما اختلال و کُند شدن تنفس یکتا باعث شد تا به همراه پسرمان او را به بیمارستان بیاوریم. بعد از معاینات مشخص شد ریه وی ۳۰ درصد درگیر شده است. به همین سبب ضمن بستری، مراحل درمان یکتا تحت نظارت پزشکان آغاز شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید