|
کدخبر: 454 ارسال به دیگران پرینت

ورزشکار معروف همسرش را به قتل رساند!+عکس

همسر این ورزشکار باردار بود.

با کشف جسد زن بارداری که همسر یک بوکسور پورتوریکویی است اعتراضات عمومی مردم برانگیخته شد.متهم فیلیکس ورد خو سانچز ۲۷ ساله بوکسور معروف پورتوریکویی همسر باردار خود را پس از ربودن به قتل رسانده و جسدش را در مرداب رها کرده است.

با کشف جسد قربانی کیشلا رودریگز که در زمان مرگ دو ماهه باردار بوده مردم دست به اعتراض زده و نسبت به افزایش خشونت علیه زنان واکنش نشان دادند.گفتنی است که فیلیکس در سال ۲۰۱۲ میلادی در رقابت های بوکس لندن نیز حضور داشته است.

اطلاعات پلیس پورتوریکو نشان میدهد که مادر قربانی به ماموران پلیس بیان کرد که بارها دامادش از دختر وی خواسته تا فرزند مشترکشان را به دنیا نیاورده و او را سقط کند اما هنگامیکه متوجه شده همسرش هر طور شده می خواهد این کودک را حفظ کند تصمیم به قتل وی گرفته است.

قتل

از سوی دیگر یک شاهد عینی به پلیس بیان کرد که شب قبل از جنایت این زوج را با هم دیده که در حال جر وبحث هستند و پس از مدت زمان ی کوتاه ،بوکسور مشتی به صورت همسرش در خیابان زده و به او سرنگ مواد مخدر نیز تزریق کرده است تا بی حال شده و از خود واکنش نشان ندهد واو را سوار خودرواش کرده است اما فردای همان روز ماموران پلیس بدن بی جان قربانی را در مرداب سن خوان پورتوریکو پیدا کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید