|
کدخبر: 407 ارسال به دیگران پرینت

تصاویر دیده نشده از کشف حجاب نیلوفر مولایی خبر ساز شد+فیلم

عکس های دیده نشده از نیلوفر مولایی بعد از کشف حجاب جنجال به پا کرد.

نیلوفر مولایی متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۴ در تهران بوده و در زمینه اجرا و بازیگری در سینما و تلویزیون ایران فعالیت دارد. نیلوفر مولایی فارغ التحصیل رشته کاردانی (بازیگری) از دانشگاه سروش و کارشناسی مجری گری از دانشکده خبر است. مولایی در سریال در کنار هم در تلویزیون به ایفای نقش پرداخته است.

 تا مدتی قبل نیلوفر مولایی  یکی از مجریان جوانی بود که خیلی زود پله های ترقی را در صدا وسیما طی کرد. او پس از مدتی به یکی از مجریان نسبتا معروف تبدیل شد.اجراهای مناسبتی نیلوفر امامی طیف زیادی از مخاطبان را در برگرفت اما خروجش از کشور و پیوستن او به شبکه ماهواره ای باعث شد شوک بزرگی به مخاطبان تلویزیون وارد شود.

نیلوفر مولایی

به تازگی فیلمی از نیلوفر مولایی در فضای مجازی درحال پخش شدن است، فیلمی که مربوط به گزارشی از این دختر جوان است. او درحالی است که حجاب کامل دارد در مقابل یکی از تکایای امام حسین(ع) مشغول تهیه گزارش است. او در این گزارش به رشادت های امام حسین(ع) می پردازد و از آنطرف توصیه می کند که مراقب باشیم درصف مقابل امام حسین(ع) قرار نگیریم.

نیلوفر مولایی

صحبت های نیلوفر مولایی آنچنان با قدرت و صلابت است که وقتی او از کشور خارج شد و بدون حجاب در قاب تلویزیون قرار گرفت دهان خیلی ها از تعجیب باز ماند.

با چه حساب و کتابی

این اولین باری نیست که یک چهره معروف و شاید نسبتا معروف از کشور خارج شده و بدون حجاب در مقابل دوربین قرار گرفته است. اما سوالی که اینجا به وجود می آید این است، چه کسی نیلوفر امامی و یا امثال او را وارد دنیای تصویر در صداوسیما کرده اند. آیا برای اینکه یک فرد بخواهد اجرای تصویری داشته باشد فقط ظاهر زیبا کافی است یا تعهد به کشور و مردم کشورش. اما بی شک می توان گفت رفتارهای دوگانه این افراد که با نگاه مردم کشورشان به جایگاهی رسیدند باعث بروز بی اعتماادی در همه سطوح کشور می شوند.

نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید