|
کدخبر: 405 ارسال به دیگران پرینت

این پسر 17 ساله بزرگترین جنایت در ایران را رقم زد!

3 قتل در یک شب توسط یک پسر 17 ساله داستان غم انگیز زندگی او را آغاز کرد.

این جنایت خانوادگی 11تیر 92 در یکی از روستاهای اطراف علی آباد کتول واقع در استان گلستان اتفاق افتاد. پسر 17ساله از مدتی قبل به دختردایی‌اش که 13سال داشت علاقه‌مند شده بود و تصمیم داشت با او ازدواج کند.

جوان عاشق در رویاهای خودش دختر دایی نوجوانش را همسر خودش می‌دانست؛ اما وقتی او را از دایی‌اش خواستگاری کرد، غافلگیر شد. دایی‌اش با ازدواج آنها مخالفت کرد و گفت که این ازدواج به صلاح آنها نیست. پسر نوجوان باورش نمی‌شد که دایی‌اش دست رد به سینه او بزند. همین باعث شد که او از دایی و خانواده‌اش کینه به دل بگیرد و نقشه انتقام بکشد.

او روز حادثه درحالی‌که یک چاقو همراه داشت وارد خانه دایی‌اش شد و در اقدامی جنون‌آمیز دایی، دختر دایی 13ساله و پسردایی 10ساله‌اش را به قتل رساند و متواری شد.

حکم قطعی اعدام پدر بابک خرمدین در راه است!/حکم مادر چه شد؟

دقایقی بعد وقتی مأموران پلیس خود را به محل وقوع جنایت رساندند ردپای نوجوان عاشق پیشه در آنجا مشهود بود. جای تردیدی وجود نداشت که او عامل این جنایت خونین است. به همین دلیل از همان روز تلاش‌ها برای دستگیری‌اش آغاز شد.

شواهد اولیه نشان می‌داد که متهم بعد از ارتکاب قتل به شرق کشور گریخته است. هیچ‌کس اما به درستی از مخفیگاه او اطلاعی نداشت. وقتی دامنه تحقیقات پلیس گسترده‌تر شد مأموران به اطلاعاتی دست پیدا کردند که نشان می‌داد قاتل فراری از مرز عبور کرده و به یکی از کشورهای همسایه گریخته است. با وجود این پرونده این جنایت همچنان روی میز مأموران قرار داشت و آنها به‌دنبال سرنخی برای دستگیری متهم بودند.

تجاوز شیطانی به دو دختر جوان/عکس قاتل و مقتولین

تماس‌های تهدیدآمیز

با وجود اینکه هیچ‌کس از مخفیگاه قاتل فراری اطلاعی نداشت اما او با پدربزرگ و خانواده مادرش تماس می‌گرفت و مدام آنها را تهدید می‌کرد. او می‌گفت اولیای دم باید هرچه سریع‌تر رضایت بدهند تا او بتواند برگردد و اگر این کار را نکنند،او برمی‌گردد و آنها را هم می‌کشد. پیام‌های تهدیدآمیز این قاتل مخوف ترس و وحشت زیادی به دل خانواده‌اش انداخته بود. آنها هرلحظه منتظر حادثه تلخ دیگری بودند. این وضع حدود 8سال ادامه داشت. هر از گاهی پلیس به اطلاعاتی درباره قاتل فراری پیدا می‌کرد. تا اینکه چند روز قبل مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد متهم وارد کشور شده و در یکی از شهرستان‌های استان تهران به‌طور مخفیانه زندگی می‌کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید