|
کدخبر: 364 ارسال به دیگران پرینت

خبر مهم | برگزاری مراسم شب قدر در فضای سر بسته ممنوع!

اخباری مهم برای برگزاری مراسم شب قدر در این خبر ذکر شده است.

محمد باباخانی ابراز تاسف کرد: متاسفانه در شب نوزدهم ماه رمضان برخی در مشهد این موضوع را رعایت نکردند و باید نظارت ها برای امشب تشدید شود.

محمد باباخانی، رییس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: گزارش مساجد و حسینیه هایی که در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مشهد مراسم احیاء برگزار کردند به سازمان تبلیغات اسلامی ارسال شده است.

وی افزود: بر طبق دستورالعملها مراسم شب قدر در مناطق قرمز و نارنجی به لحاظ میزان ابتلا به کرونا در فضای باز برگزار می شود اما در مناطق زرد رنگ در فضای بسته نیز قابل برپایی است.

رییس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در مشهد ۵۰ نقطه اجازه برگزاری مراسم احیا را در فضای باز دارند که کارشناسان بهداشت محیط بر روند اجرای این مراسم نظارت دارند.

باباخانی افزود: هتل ها و اماکن اقامتی نیز برای مسافرانی که برای انجام امور ضروری به شهرستانهای قرمز و نارنجی وارد شده اند، خدمات ارائه می کنند.

وی ادامه داد: رعایت فاصله گذاری چهار متر مربع بین ۲ نفر، ممنوعیت توزیع نذورات، برپایی مراسم حداکثر طی ۲ ساعت، ضد عفونی کردن سطوح و استفاده از ماسک از شروط برگزاری مراسم شب های قدر است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید