|
کدخبر: 360 ارسال به دیگران پرینت

تصادف فجیع اینبار در اتوبان صدر+تصاویری از قیچی شدن خودرو ها

در این تصادف دو خودرو له شدند.

تصادف شدید دو دستگاه خودروی سواری در بزرگراه صدر باعث مصدوم شدن دو نفر از سرنشینان و وارد شدن خسارات مالی به این خودروها شد. به دنبال اعلام وقوع این تصادف از سوی شاهدان به سامانه 125، بلافاصله با هماهنگی ستادفرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت 23:33 دقیقه شب گذشته، آتش نشانان ایستگاه 130 به همراه گروه امداد و نجات 4 به محل تصادف واقع در بزرگراه صدر، بعد از دیباجی رهسپارشدند.

سید حسن صالحی فرمانده ایستگاه 130 سازمان آتش نشانی تهران در مورد چگونگی وقوع این حادثه اظهار داشت: دو دستگاه خودرو سواری پژو 206 و پژو 2008 پس از تصادف با یکدیگر از مسیر خود منحرف شده وبه شدت با گاردریل و درختان وسط بزرگراه برخورد کردند که موجب واژگون شدن خودروسواری پژو 206 در خط کند رو شد.

2 زن تهرانی در تصادف پل صدر زخمی شدند

وی اضافه کرد: براثر این حادثه دو نفر زن از سرنشینان این خودرو مجروح شدند که یک نفر ازآنان قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده و یک نفر دیگر هم چنان درداخل خودرو محبوس شده بود.

صالحی بیان کرد: آتش نشانان ابتدا اقدام به گذاشتن علائم راهنمایی در مسیر بزرگراه کردند و سپس یک گروه از آتش نشانان ضمن قطع برق خودرو ها، همچنین از نشت سوخت این وسایط نقلیه ممانعت به عمل آوردند.

وی ادامه داد. گروه دیگری از نیروهای عملیاتی با استفاده از ابزار ویژه نجات، سقف خودرو 206 را بریده و فرد محبوس شده را از داخل اتاقک این خودرو بیرون آوردند.

فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: هردو مصدوم این حادثه بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

گفتنی است علت بروز این حادثه تصادف هم اکنون از سوی پلی راهور درحال بررسی است.

تصادف

تصادف

تصادف

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید