|
کدخبر: 176 ارسال به دیگران پرینت

فرشته 7 ساله به طرز فجیعی توسط زن عمویش به قتل رسید!

جسد محدثه کنار دیوار افتاده بود عاقبت این زن عموی نامرد چه می شود؟

  «دختر دلبندم،می بخشم به خاطر قلب کوچکت.اگر چیزی را دوست داری از آن ببخش.با بخشیدن بخشی از چیزی که دارید بیشتر از آنچه می خواهید به دست می آورید.»

 این تکه ای از دل نوشته پدری است که آن را برای فرشته هفت ساله اش نوشت. فرشته بیگناهی که در اوج روزهای شور کودکی اش قربانی خشم زن عموی خود شد و به کام مرگ فرو رفت.

رفتنش داغ بزرگی بر قلب پدر و مادر نشاند.یک چشم مادر اشک بود و یک چشمش خون .یک دستش لباس های محدثه اش را در آغوش می فشرد و یک دستش قاب عکس دختر را آغوش می کشید.

اما حتی این داغ بزرگ هم نتوانست،" بخشش " را از قلب پدر و مادر بگیرد. فقط یک روز به شروع ماه رمضان مانده بود که آنها بعد از گذشت چهار سال از قتل فرزندشان با قلبی شکسته گذشت خود را از قاتل فرزندشان اعلام کردند.

صدای زن عموی محدثه در راه پله پیچید:«دختر بیا ببین این تبلت را چه کار کردی؟»

محدثه بدو بدو پله را پایین رفت و مادرش فکر نمی کرد که این آخرین باری است که صدای پای دخترک در خانه می پیچید.فقط بیست دقیقه گذشته بود که تاخیر محدثه در برگشت به خانه باعث نگرانی مادرش شد.به خانه زن عمو که طبقه پایین خانه شان بود رفت و سراغ محدثه را گرفت اما دخترش در خانه نبود.

 مادر سراسیمه چادرش را سرش انداخت و وارد کوچه شد. کوچه های اطراف خانه شان واقع در نورآباد ممسنی فارس را با دلواپسی می دوید و نفس زنان و سردرگم داشت به سمت خانه شان برمی گشت که یکدفعه پیکر بی جان فرشته کوچکش را دید که پشت دیوار خانه شان افتاده بود. محدثه مثل عروسکی بی جان بر اثر ضربات وارد شده به پشت سرش جان باخته بود.

پیگیری قتل محدثه 7 ساله بلافاصله در دستور کار قضایی قرار گرفت و ماموران پلیس زن عموی او را به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کردند. زن عموی محدثه در ابتدا ادعا کرد یکی از بچه های سه ساله محل ضربات را با جسم سخت به سر محدثه زده و او تنها جسد را به پشت خانه منتقل کرده است. اما بررسی های قضایی حکایت از آن داشت که شدت ضربات نمی تواند کار یک طفل خردسال باشد.

دخترم را به خاطر هنگ کردن تبلت به قتل رساند

ابراهیم نوید زاده، پدر محدثه که دلش از بخشش قاتل فرزندش آرام است، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا گفت:«آن روز محدثه و چند بچه دیگر به خانه یکی از همسایه هایمان رفته بودند. بعد از برگشت آنها به خانه همسایه مقابل خانه مان آمده بود و به خانم برادرم گفته بود تبلت بچه هایش هنگ کرده است. بعد خانم برادرم محدثه را صدا زده بود و ظاهرا به خاطر اینکه دخترم را در هنگ کردن تبلت مقصر دانسته بود با جسمی سخت پشت سر دخترم زده بود که جمجمه او خرد شده بود و منجر به مرگ محدثه شد. متهم بعد از حادثه چند بار به صورتم دخترم آب پاشیده بود اما دیگر فایده ای نداشت و کار از کار گذشته بود.»

نوید زاده در ادامه گفت:«خانم برادرم روی محدثه حساسیت داشت. هر بار بچه ها با هم بحثشان می شد،  بچه ای که با فرزندان او دعوا کرده بود کتک می زد یا با او برخورد می کرد.»

به خاطر بچه های برادرم مادرشان را بخشیدم

قتل محدثه در سال 95 اتفاق افتاد و زن عموی او حالا قریب به چهارسال است که در زندان است. پدر و مادر محدثه در این سال ها داغدار فرزندشان بودند و داغ فرزند هرگز برای آنها از بین نمی رود.

در تمام روزهای بعد از قتل، خانواده متهم بارها برای دلجویی و جلب رضایت به آنها مراجعه کردند: «چشمم که به فرزندان برادرم می افتاد دلم برایشان می سوخت. آن ها را مثل فرزندان خودم دوست داشتم و وقتی خانواده متهم برای جلب رضایت آمدند بیشتر از هر چیز به فرزندان برادرم فکر کردم.»

مادر روانی بی رحمانه نوزاد معلول خود را به قتل رساند!

محدثه فرزند اول خانواده نوید زاده بود. پدر محدثه حالا دو پسر خردسال دارد اما باز هم کنار آمدن با داغ فرزند برایش سخت بود: «افراد زیادی بارها برای اینکه ما را راضی به بخشش کنند با من و همسرم صحبت کردند. بالاخره نیمه شعبان امسال بود که توانستم دلم را صاف کنم و راضی به بخشیدن متهم به قتل فرزندم شدم.»

یک روز مانده بود به شروع ماه رمضان که نوید زاده و همسرش گذشت خود را در مراجع قضایی به ثبت قانونی رساندند:«ما بی قید و شرط از قصاص گذشت کردیم. هر بخششی بهتر از انتقام است چون حالا احساس می کنم بار سنگینی از روی دوش من و همسرم برداشته شده است.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید