|
کدخبر: 13 ارسال به دیگران پرینت

شیطنت های عجیب نیوشا ضیغمی با گربه بد اخلاقش+عکس

عکس های منتشر شده از نیوشا ضیغمی در کنار گربه خانگی اش جنجالی شد.

نیوشا ضیغمی بازیگر محبوب ایرانی متولد 18تیر 1359می باشد. نیوشا ضیغمی از سال 1382 فعالیت خود را د ر حوزه بازیگری آغاز کرد.نیوشا ضیغمی متاهل است و صاحب یک دختر به نام لنا است.نیوشا ضیغمی فارق التحصیل رشته روانشناسی کودک است.

نیوشا ضیغمی

مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری

پدر و مادر نیوشا ضیغمی هم به مانند خانواده بسیاری از هنرمندان با بازیگر شدن فرزندشان مخالف بودند اما در نهایت به این موضوع رضایت دادند.

نیوشا ضیغمی در یک گفتگو درباره مخالفت پدر و مادرش با بازیگر شدنش گفت:

    وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

نیوشا ضیغمی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که سال 89 ازدواج کرد و آرش پولادخان از تاجران نقره کشورمان همسر نیوشا ضیغمی است.

شغل همسر نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان در زمینه تجارت نقره فعالیت میکند و سال 93 عنوان برترین کارآفرین را در همایش ملی کارآفرینی و تولید ملی را از آن خود کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

نیوشا ضیغمی

بهمن ماه سال 96 هم مراسم افتتاحیه گالری نقره آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان برگزار شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید